Uyelik Sözleşmesi

Mağazamıza üye olmak için Uye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Uye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ürün teslimi problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Urün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Uye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Uye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Uye Güvenliği

Uyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

 

Urün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Urün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

Çıkış işlemi
Sitemizde işlemleriniz bittikten sonra çıkma işlemini gerçekleştirmek için sitemizin sağ tarafında sipariş takibi linkinin yanında Güvenli Çıkış linkini tıklayarak çıkmanızı tavsiye ediyoruz.

ANASAYFA |   HAKKIMIZDA |   REFERANSLAR |   HESAP NUMARALARIMIZ |   VİDEOLAR |   İLETİŞİM